Lampy

vasall
Posty: 18
Rejestracja: 15 sty 2019, 12:52

Lampy

Post autor: vasall » 16 sty 2019, 14:52

Co sądzicie o takich lampach nad stół jak na poniższym zdjęciu?

Stylem bardzo przypominają mi te, które widziałem kiedyś podczas mojej podróży do Florencji. Nadzdzą się do mojego wnętrza w stylu włoskim?
Obrazek

cube
Posty: 12
Rejestracja: 15 sty 2019, 12:53

Re: Lampy

Post autor: cube » 21 sty 2019, 7:39

Przepiękne! Idealne wręcz. Bardzo mi się podobają. Tak mnie zainspirowałeś, że przeszukałem internet w celu znalezienia większej ilości inspiracji i artykułów na ten temat i trafiłem na dosyć fajnie napisanego posta w tym temacie. Autor opisuje tam lampy w stylu loftowym, który mocno zyskuje na popularności również za sprawą aktualnych trendów we Włoszech.

BoreK
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2019, 15:12

Re: Lampy

Post autor: BoreK » 04 lut 2019, 14:50

Jak dla mnie świetne, takie lampy pasują do wielu wnętrz. Nie są może tak stuprocentowo włoskie, ale na pewno bardzo eleganckie. Nad stołem musi być dużo światła, żeby było dobrze widać, co się je - Włosi coś o tym wiedzą :D Na tej stronie którą podałeś jest też kilka innych fajnych opcji, sam chyba się zainteresuję tematem ;)

Reverend
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2019, 14:18

Re: Lampy

Post autor: Reverend » 26 lut 2019, 8:13

Świetne te lampy. Widziałem też podobne w tym sklepie chociaż chyba były nieco bardziej "wystawne". Sam rozważam urządzenie domu w tym stylu ale to jeszcze daleka droga bo dopiero rozpoczynam budowę ;)

ODPOWIEDZ