Toskania na Bemowie

astorat
Posty: 20
Rejestracja: 11 sty 2019, 14:19

Toskania na Bemowie

Post autor: astorat » 05 lut 2019, 7:47

Cześć, ktoś z Was oglądał film "Pod słońcem Toskanii"? W wielkim telegraficznym skrócie: kobietka kupuje sobie stary dom w Toskanii i remontuje go z pomocą polskiej (!) ekipy budowlanej. Remont to oczywiście tło historii, bo chodzi w niej o coś innego, ale ja właśnie na tym remoncie chciałam się dziś skupić ;) Będę niedługo zmieniać co nieco w mieszkaniu, a po obejrzeniu tego filmu zakochałam się we włoskich aranżacjach :) Zastanawiam się, czy można je jakoś zaadaptować do polskich, warszawskich warunków ;) Co sądzicie o takiej wiszącej lampie do salonu? Kupię ją gdzieś?
Obrazek

Zastanawiam się też nad kanapami i fotelami w stylu włoskim, coś jak z tego kadru:
Obrazek
Co sądzicie?

havel
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2019, 14:20

Re: Toskania na Bemowie

Post autor: havel » 05 lut 2019, 7:48

Uważaj na takie fotele i kanapy, bo strasznie się brudzą.

Iblis
Posty: 17
Rejestracja: 24 sty 2019, 9:17

Re: Toskania na Bemowie

Post autor: Iblis » 05 lut 2019, 7:51

Kolego @havel, nie bądź taki sceptyczny, zawsze można je wyczyścić.

dave
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2019, 14:22

Re: Toskania na Bemowie

Post autor: dave » 05 lut 2019, 7:57

Dokładnie, ja mam duże włoskie kanapy w mieszkaniu - efekt niesamowity. Nie brudzą się jakoś strasznie, a jak już czymś je porządnie zabrudzimy, to wystarczy czyszczenie kanap. Jakby co, mogę Ci podesłać namiar na sprawdzoną firmę, która się tym zajmuje m.in. na Bemowie: https://www.pranieparowe.com.pl/

BoreK
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2019, 15:12

Re: Toskania na Bemowie

Post autor: BoreK » 07 lut 2019, 18:13

Ej dobra, ale chyba nie o tym ten temat :D Koleżanka pyta o wystrój wnętrz, a nie o to jak czyścić meble (to dopiero kolejny etap, nie zniechęcajmy jej :D )
Jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz, od mebli, przez lampy, po podłogi - to polecam ten sklep internetowy, znajdziesz tam milion inspiracji, także nawiązujących do włoskich wnętrz ;) Podobną lampę nawet widziałem tam przed chwilą. Także ten, polecam :D

WITCH
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2019, 9:18

Re: Toskania na Bemowie

Post autor: WITCH » 18 lut 2019, 9:51

Z oferty tego sklepu fajnie prezentuje się oświetlenie, głównie lampy do pokoju dziecięcego.
Pytanko macie jakieś ciekawe fotki włoskich pokoi dziecięcych?
I tylko nie mówcie mi że są różne bo włoska młodzież mieszka z rodzicami nawet do trzydziestki :)

ODPOWIEDZ