Budowa domu od Krakowem - materiały, porady

Reverend
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2019, 14:18

Budowa domu od Krakowem - materiały, porady

Post autor: Reverend » 26 lut 2019, 7:49

Witam wszystkich, mam takie może dość nietypowe pytanie a mianowicie czy znacie jakąś firmę z Krakowa lub okolic, która dostarcza materiały budowlane i wykończeniowe w dobrej cenie? Wiem że można po prostu pojechać do hurtowni czy składu budowlanego ale znam krakowskie ceny ;) poza tym schodzi dość dużo czasu zanim wszystko się znajdzie, a wolałbym kogoś ogarniętego kto od razu mi da to, czego chcę ;)
Wiem że to dość duże wymagania ale z drugiej strony na pewno wielu z was ma swoje doświadczenia i może na tej podstawie coś podpowiecie. Konkretnie to buduję duży dom pod Krakowem a właściwie to zaczynam dopiero. Będą mi potrzebne materiały budowlane, a w późniejszym czasie wykończeniowe oraz całe wyposażenie i próbuję zrobić to wszystko z maksymalną oszczędnością czasu (kasy też, wiadomo ale bez przesady, jakość na pierwszym miejscu). Moze macie jakieś porady, już nawet poza tymi produktami ;) Dzięki z góry i pozdrawiam

BoreK
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2019, 15:12

Re: Budowa domu od Krakowem - materiały, porady

Post autor: BoreK » 26 lut 2019, 8:18

A sprawdzałeś sosbiznesowy.pl ? Mają tam mnóstwo produktów, materiały budowlane, wykończeniowe, urządzenia do mieszkania, ogrodu, garażu, właściwie wszystko czego będziesz potrzebował na kolejnych etapach budowy/urządzania/wyposażania domu ;) Tylko że to sklep internetowy, nie wiem czy to w Twoim przypadku wchodzi w grę czy wolałbyś bezpośrednio kontakt do przedstawiciela handlowego

ODPOWIEDZ