Salon sukien ślubnych Łódź

Filka
Posty: 17
Rejestracja: 11 sty 2019, 12:40

Salon sukien ślubnych Łódź

Post autor: Filka » 09 sie 2021, 8:32

Cześć, czy ktoś może polecić salon sukien ślubnych w Łodzi? Może być też gdzieś pod miastem, ale nie za daleko, bo nie chcę później dojeżdżać na każdą przymiarkę ;) Wiem, ze salonów jest mnóstwo, chodzi mi po prostu o sprawdzone miejsce, gdzie będą RACJONALNE ceny, a przy tym duży wybór. Marzy mi się suknia w stylu boho albo hipisowska (ale też bez przesady ;) ) więc można też w tym kierunku patrzeć. Dzięki za pomoc, pozdrawiam :)
Filka palpilka mała bibilka
Dbaj o ząbki/ Zapraszam na www.eurodental.olsztyn.pl

Julia
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2019, 12:39

Re: Salon sukien ślubnych Łódź

Post autor: Julia » 09 sie 2021, 9:09

Szkoda że akurat w Łodzi, mogłabym polecić salon ślubny w Warszawie, w którym sama kupiłam suknię dwa lata temu. Jeśli nie znajdziesz nic ciekawego w swojej okolicy i postanowisz się do stolicy wybrać na poszukiwania, to daj znać :)

vasall
Posty: 18
Rejestracja: 15 sty 2019, 12:52

Re: Salon sukien ślubnych Łódź

Post autor: vasall » 09 sie 2021, 9:22

Czyżby branża ślubna wracała do życia? To już któreś z rzędu pytanie o kwestie związane ze ślubem (suknie ślubne, sale weselne itp.) które zobaczyłem w ciągu jednego dnia :D Co prawda nie pomogę, bo ja akurat z bardziej południowych części Polski, ale życzę powodzenia w szukaniu pięknej kreacji ;)

Czarna
Posty: 6
Rejestracja: 11 sty 2019, 14:22

Re: Salon sukien ślubnych Łódź

Post autor: Czarna » 10 sie 2021, 9:56

Hej! Ja kupowałam swoją suknię dwa lata temu tutaj: suknie ślubne Łódź i jestem bardzo zadowolona. Też szukałam sukni w trochę "innym stylu" - nie klasycznej księżniczki, tylko czegoś bardziej alternatywnego. Tam był duży wybór. Jakbyś potrzebowała jakichś szczegółów, to pisz na priv. Mogę Ci wysłać fotki (niestety moja już sprzedana, ale może coś podobnego znajdziesz w tym salonie) :)

Filka
Posty: 17
Rejestracja: 11 sty 2019, 12:40

Re: Salon sukien ślubnych Łódź

Post autor: Filka » 10 sie 2021, 10:54

@Czarna wieeeelkie dzięki! Przejrzałam sobie ofertę na stronie tego salonu sukien ślubnych i naprawdę myślę, że może mi się uda znaleźć tam coś dla siebie :) Niedługo się tam wybiorę. Nie wiesz, czy trzeba dzwonić wcześniej i umawiać konkretny termin? Czy można tak "z miasta"?
Filka palpilka mała bibilka
Dbaj o ząbki/ Zapraszam na www.eurodental.olsztyn.pl

Czarna
Posty: 6
Rejestracja: 11 sty 2019, 14:22

Re: Salon sukien ślubnych Łódź

Post autor: Czarna » 10 sie 2021, 11:34

Tak, trzeba dzwonić i umawiać się. Mają dość dużo klientek, ale na pewno uda się znaleźć dość szybki termin na pierwszą konsultację. Jeśli chodzi o suknie ślubne w Łodzi, to ogólnie nie uważam, zęby wybór był jakiś bardzo duży, ale ten salon naprawdę ma sporo do zaoferowania, jeszcze raz polecam ;)

Solniczka
Posty: 14
Rejestracja: 17 sty 2019, 6:26

Re: Salon sukien ślubnych Łódź

Post autor: Solniczka » 10 sie 2021, 11:38

Ale zbieg okoliczności, moja siostra kupiła suknię dokładnie w tym samym salonie ślubnym! :D Co prawda nie byłam z nią wybierać kreacji (byłam wtedy za granicą), ale na ślubie wyglądała obłędnie, więc faktycznie chyba da się tam znaleźć coś sensownego. Powodzenia! :)
Amore pomidore :P

Filka
Posty: 17
Rejestracja: 11 sty 2019, 12:40

Re: Salon sukien ślubnych Łódź

Post autor: Filka » 10 sie 2021, 11:39

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, zawsze to lepiej mieć jakieś miejsce w polecenia niż tak próbować w ciemno ;) Trzymajcie kciuki, żeby mi się udało znaleźć wymarzoną suknię ślubną bez przymierzania wszystkich, które mają w salonie :D
Filka palpilka mała bibilka
Dbaj o ząbki/ Zapraszam na www.eurodental.olsztyn.pl

ODPOWIEDZ