Podłogi drewniane w stylu włoskim

fabiano-italiano
Posty: 17
Rejestracja: 11 sty 2019, 13:50

Podłogi drewniane w stylu włoskim

Post autor: fabiano-italiano » 11 sty 2019, 14:04

Włosi oszaleli na punkcie drewnianych podłóg. Ostatnimi laty stały się maga modne. Drewniane parkiety, deski itd. T o co u nas jest w modzie od lat u Włochów stało się must have każdej nowej nieruchomości.
A Wy co sądzicie? Chwilowa moda czy podłogi drewniane na stałe zagoszczą w domach Włochów?

zubie
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2019, 12:41

Re: Podłogi drewniane w stylu włoskim

Post autor: zubie » 12 sty 2019, 12:12

Myślę że drewno to stały trend. Zerknij sobie na podłogi drewniane polskiego producenta. Obrazek
Ja ogólnie się zakochałem, przy najbliższym remoncie na pewno takie pojawią się w moim domu.

fabiano-italiano
Posty: 17
Rejestracja: 11 sty 2019, 13:50

Re: Podłogi drewniane w stylu włoskim

Post autor: fabiano-italiano » 15 sty 2019, 19:42

Świetne. Bardzo mi się podobają. Muszę poszukać najbliższego przedstawiciela w mojej okolicy, żeby obejrzeć jak prezentują się na żywo.
Nigdy nie miej za wroga osoby, która ma dostęp do Twojej szczoteczki do zębów.
:D :) ;) :( :o
Budujesz dom? Sprawdź Okna aluminiowe warszawa

Bart
Posty: 19
Rejestracja: 11 sty 2019, 14:21

Re: Podłogi drewniane w stylu włoskim

Post autor: Bart » 16 sty 2019, 14:08

Ja też szaleję na punkcie podłóg w tym stylu, ale wydaje mi się, ze takie w jaśniejszym odcieniu dużo bardziej pasują do włoskiego klimatu ;) Firma, którą polecił zuble wyżej faktycznie wydaje mi się interesująca, bo jest szeroki wybór (tych jasnych parkietów też). Przejrzę ofertę, dzięki wielkie (też akurat szukam podłóg w tym stylu)

Iblis
Posty: 17
Rejestracja: 24 sty 2019, 9:17

Re: Podłogi drewniane w stylu włoskim

Post autor: Iblis » 24 cze 2021, 13:49

Jak myślicie podłogę drewnianą po zalaniu da radę doprowadzić do porządku, czy pozostaje nam tylko wymiana?
Deski się zdeformowały są nierówne, dodatkowo pojawiły się szpary.
Podłoga pamięta lata 80 ubiegłego wieku.

WITCH
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2019, 9:18

Re: Podłogi drewniane w stylu włoskim

Post autor: WITCH » 08 lip 2021, 13:02

Można spróbować cyklinowania i uzupełnienia ubytków ale ocenę stanu najlepiej dokonać na miejscu.

ODPOWIEDZ