Radom - polecicie salon kosmetyczny?

vasall
Posty: 18
Rejestracja: 15 sty 2019, 12:52

Radom - polecicie salon kosmetyczny?

Post autor: vasall » 04 lut 2019, 12:29

Hej ho, jest tu ktoś z Radomia? Chcę ukochanej na walentynki dać jakiś kupon prezentowy czy coś w tym stylu na zabieg w salonie kosmetycznym (najlepiej po prostu zapłacić jakąś kwotę, a zabieg niech sobie wybierze sama, bo ja to na pewno się na tym nie znam). Tylko nie wiem za bardzo, gdzie uderzyć. Jeśli któraś z miłych pań (lub panów hehe) chciałaby mi podpowiedzieć jakiś salon kosmetyczny w Radomiu z ciekawą ofertą i nie za miliony, to będę bardzo wdzięczny ;)

Bohoh
Posty: 25
Rejestracja: 11 sty 2019, 14:17

Re: Radom - polecicie salon kosmetyczny?

Post autor: Bohoh » 04 lut 2019, 14:41

Może sprawdź ten salon kosmetyczny w Radomiu. Mają tam różne zabiegi kosmetyczne, makijaż permanentny, depilację itd. Ceny całkiem przystępne jak na Radom ;)

BoreK
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2019, 15:12

Re: Radom - polecicie salon kosmetyczny?

Post autor: BoreK » 04 lut 2019, 15:02

A musi być w Radomiu? a może zabierz żonkę na jakiś wypad poza to smutne miasto (byłem kilka razy i takie odniosłem wrażenie) i zabierz ją do SPA z prawdziwego zdarzenia? jakiś masaż, relaksację czy coś ;) ;) W Warszawie jest mnóstwo ciekawych miejsc

vasall
Posty: 18
Rejestracja: 15 sty 2019, 12:52

Re: Radom - polecicie salon kosmetyczny?

Post autor: vasall » 04 lut 2019, 15:04

Może być i Warszawa, w sumie dobry pomysł :D można z tego zrobić wypad na weekend, czemu nie... a możesz polecić jakieś konkretne miejsce? bo w Warszawie to już całkiem się nie orientuję, gdzie może być jakiś ciekawy gabinet kosmetyczny

BoreK
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2019, 15:12

Re: Radom - polecicie salon kosmetyczny?

Post autor: BoreK » 04 lut 2019, 15:09

No jasne, jesli chodzi o Warszawę to polecam np. Trea - centrum medycyny naturalnej. Mają bardzo szeroką ofertę, różne masaże (np. egzotyczne), zabiegi odmładzające itd. A dla odważniejszych i ciekawych nowych wrażeń np. akupunktura ;) Wszystko zresztą mają opisane na stronie, to mozesz sobie przejrzeć

vasall
Posty: 18
Rejestracja: 15 sty 2019, 12:52

Re: Radom - polecicie salon kosmetyczny?

Post autor: vasall » 04 lut 2019, 15:12

Dzięki, to jeszcze przemyślę :) Co prawda plan był inny, miał być salon kosmetyczny a potem romantyczna kolacja (oczywiscie we włoskiej knajpie :D ), ale Twój pomysł też mi się podoba. A czy inni mają jeszcze jakieś propozycje?

Bohoh
Posty: 25
Rejestracja: 11 sty 2019, 14:17

Re: Radom - polecicie salon kosmetyczny?

Post autor: Bohoh » 06 lut 2019, 17:41

Czemu do Warszawy? Do Krakowa ją zabierz, będzie bardziej romantycznie :D u nas też są salony kosmetyczne jakby co :D

ODPOWIEDZ