Przywitaj się i powiedz coś o sobie :)

BoreK
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2019, 15:12

Przywitaj się i powiedz coś o sobie :)

Post autor: BoreK » 07 lut 2019, 18:24

Słuchajcie forumowicze, tak sobie patrzę i czytam, i myślę sobie, że fajnie byłoby się trochę lepiej poznać. Wszyscy tu są trochę tacy "nijacy", niektóre osoby zaczynają mi się już mylić ze sobą, tak jakby każdy miał kilka różnych osobowości, ciężko to ogarnąć :D A przecież tworzymy tu razem zakochaną we Włoszech społeczność więc warto się do siebie trochę zbliżyć. Nie uważacie?

Dlatego w tym temacie każdy niech napisze coś o sobie, kim jest, gdzie mieszka, czym się zajmuje, czym się interesuje. Może macie jakieś niesamowite pasje, umiecie robić coś niezwykłego, prowadzicie ciekawe blogi... Pochwalcie się sobą i dajcie się poznać :)

To może ja zacznę na zachętę. Tak naprawdę nie nazywam się Borek (nieeee, serioo?), tylko Bolek :D Pracy może nie mam zbyt fascynującej, bo pracuję w firmie zajmującej się m.in....... sprzątaniem. Ale wychodzę z założenia że na takie usługi zawsze będzie popyt, a dla mnie nigdy pracy nie zabraknie, więc to całkiem praktyczne podejście. a ja sobie w życiu chwalę pragmatyzm. Poza tym sprzątanie moze być całkiem przyjemne a przy dzisiejszej technologii też bardzo łatwe przy super efektach. Możecie zresztą zerknąć na stronę mojej firmy, żeby przekonać się o czym mówię: http://www.handheld.pl/

Poza tym interesuję się kuchnią (wolę jeść niż gotować, ale cóż na razie muszę robic i jedno i drugie) i lubię oglądać Netfliksa :mrgreen: (a kto nie?)

To teraz PORA NA WAS!

Bohoh
Posty: 25
Rejestracja: 11 sty 2019, 14:17

Re: Przywitaj się i powiedz coś o sobie :)

Post autor: Bohoh » 20 lut 2019, 14:28

Ooo to temat stworzony dla mnie, bo ja uwielbiam mówić o sobie :D Mam na imię Hania, mieszkam w Krakowie, wiek nieważny (ktoś mógłby się zgorszyć!)
Interesuję się wszystkim po trochu, kocham Włochy i jeżdżę tam przynajmniej raz na dwa lata. Marzy mi się odwiedzenie Watykanu, bo jakimś cudem jeszcze mnie tam nie było. Z mojego konta czasem pisze mąż, więc mogą tu padać jakieś głupoty. Hmm, co jeszcze. Aha, czym się zajmuję. Prowadzę dom, wychowuję cudownego syna i piszę o tym na moim blogu: http://www.mamadiabelka.pl/ - zapraszam wszystkich, którzy chcieliby nas lepiej poznać ;)

astorat
Posty: 20
Rejestracja: 11 sty 2019, 14:19

Re: Przywitaj się i powiedz coś o sobie :)

Post autor: astorat » 21 lut 2019, 13:47

To i ja powiem coś o sobie, trochę się zintegrujemy ;) Moją największą pasją jest jazda samochodem, dlatego też wybrałem fascynujący zawód kierowcy ;) Dzięki temu swego czasu miałem okazję zwiedzić trochę Europy i oczywiście pokochałem Włochy. Obecnie jeżdżę raczej lokalnie (głownie dostawczaki i chłodnie) i dostarczam towary z hurtowni, wszystko zależy jak biznes się kręci. Pracuję w fajnej firmie transportowej, dobre zarobki, fajna atmosfera, wiec póki co jestem zadowolony.
Aktualnie zaczynam też interesować się ogrodnictwem, ale to z lekkiego przymusu, bo czeka mnie urządzanie ogrodu w nadchodzącym sezonie.
A tak prywatnie to nic takiego, zwykły żonaty facet po 30., raczej spokojny, raczej wybredny, czasem miły, czasem nie ;) Poczytajcie to poznacie mnie bliżej ;)

Bart
Posty: 19
Rejestracja: 11 sty 2019, 14:21

Re: Przywitaj się i powiedz coś o sobie :)

Post autor: Bart » 21 lut 2019, 14:06

Bartek z Warszawy, też zwykły facet, który lubi dobrze zjeść, obejrzeć dobry film, wybrać się w ciekawe miejsce ;) Aktualnie moje główne zainteresowania to moja niewielka niesforna rodzinka. Z wykształcenia jestem inżynierem i pracuję na stanowisku kierowniczym w firmie PREM EDMA-RKI Sp. z o.o - projekty inżynieryjne, budowy, roboty ziemne i inne takie. Praca dość satysfakcjonująca. Jakby ktoś szukał usług tego typu w okolicach Warszawy to zapraszam. Chyba tyle o mnie, przywitałem się to teraz się żegnam :D

Reverend
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2019, 14:18

Re: Przywitaj się i powiedz coś o sobie :)

Post autor: Reverend » 26 lut 2019, 7:53

Imię moje Artur, witam wszystkich ;) Do tej pory niewiele udzielałem się na tym forum, ale myślę że będę częściej zaglądał bo wyglądacie na całkiem fajną i pomocną ekipę ;) Zwłaszcza że sam potrzebuję kilku porad, aktualnie akurat co do budowy domu. Mam 38 lat, żona, dwójka małych diabłów, mieszkamy w Krakowie ale już nie długo zmaierzamy przenieść się gdzieś w niezbyt odległe okolice. Interesuję się sportem aktywnie i pasywnie (znaczy telewizyjnie i internetowo też). Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ